LEDEN

10.1. Nevím co to se mnou dnes zamýšleli, ale šimrali mě štětečkem prvně po nožičce a potom po ručičce, měla sem je celé červené a pak jsem je musela otisknout do knížečky. To jsou mi ale nápady!

22.1. Teta Milada s Adámkem domluvili cvičení pro prňata. Já už teda žádně mrně nejsem, ale podívat se tam můžu. A když se mi tam bude líbit tak asi s mamkou budeme chodit cvičit :o).

23.1. Byly jsme s mamkou cvičit bylo to moc prima. U cvičení si povídáme samé říkanky a tak ta dnešní hodina utekla strašně rychle.

28.1. Objevila jsme si ruce, mám je moc dobré, jsou daleko výživnější něž dudlík, kterej mi pořád dávají do pusy. Někdy si dám i tři prstíky naráz do pusinky!

30.1. Byly jsme s mamkou zase cvičit. Tentokrát to bylo cvičení s velkýma balónama, pořád jsme skákali a různě se na nich kutáleli. Moc sem se líbila Martínkovi, pořád se po mě „sápal“!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>