ÚNOR

3.2. Strejda vytáhl mamku i s ostatníma kamarádama na výlet (jel i Honzík s mamkou a taťkou) vyšlápli jsme si na pořádnou tůru, mamku z toho určitě moc boleli nožičky. Strejda záviděl kočárek a chtěl za mnou několikrát vlézt. Jeli jsme z Žebětína přes studánky (Helenčinu a Ríšovu) na přehradu. Maminka mi dala napapat v hospůdce u přístaviště. V šalince domů jsem zase usla, no co, kdo má tak dlouhou cestu být vzhůru!

4.2. Máma koupila vysílačku, takže když spinkám na dvoře v kočárku a najednou budu něco potřebovat, tak už nebudu muset řvát půl hodiny, až si mě někdo všimne, ale máma přijde hned :O)) Jupííí!!!

4.2. Dnes mám tři měsíce!!! Už sem móc velká holka! Máma večer uplácala z hrnčířské hlíny velkou placku a já sem do ní musela otisknout nejdřív pravou nožičku a potom levou ručičku. Bylo to bezva takhle se mačkat v nečem měkým. Škoda, že mi to nedají na hraní do postýlky, to bych byla určitě hodná!

5.2. Byla jsem u paní doktorky na preventivní prohlídce ve 3. měsíci. Paní doktorka na mě zkoušela různé věci, ale nedala jsme se. Nakonec mi píchla velkou injekci do levé nožičky. Sestřička mě držela. Plakala jsme jen chvilku jakmile jsem viděla mamiku už to zase bylo dobré a na nějakou „včeličku“ už jsme si ani nevzpomněla.

8.2. Dnes jsem s mamkou jely k tetě Dáši z Nekupta a přijela i teta Dana z Nekupta, holky jak Terezka, tak Viktorka nesměly chybět, udělaly jsme si všechny hezké odpoledne.

10.2.Mamka se mnou byla na výletě, nejdřív jsme se stavili pro tetu Ivetu v Židenicích a pak jsme šly kolem vody až do Obřan – to byl teda terén, kolečka byla zase úplně špinavá. V Obřanech jsme se  stavily za tetou Jarkou (účetní z Nekupta) mamka dala čajíka a šly jsme zase pěšky do Židenic, moc mě bolely nožičky :o).

13.2. Byla jsem zase cvičit, dnes se mi cvičení moc líbilo! Řechtala jsme se na celé čáře. Mamka mě položila vedle 7 měsíční Moničky a zjistila jsem, že jsme stejně velké. Po kom já asi budu veliká?

16.2. Jeli jsme za babičkou do Jeseníku, brali jsme v autě i strejdu Pavla (tátův bratranec) už se na babičku moc těším, neviděly jsme se od vánoc. U babičky byla i tátova teta a strejda ze Slovenska. Večer přišel pokecat i strejda Petra a teta Hela s bratrancem Peťou. Šla jsem brzo spinkat, protože ten horský vzduch mi dělá móóóc dobře!

17.2. Jeli jsme se podívat za dědou Měkynou a jeho ženou na chatu, potom jsme se zastavili za tátovou tetou Jitkou a strejdou Zdenkem Šramkem. Strejda šel kvůli mě i na balkon kouřit a to bylo pod nulou! Z toho věčnýho popojíždění jsem u polovinu návštěvy tety prospala.

18.2. Jedeme zase domu, zastavili jsme se ještě na neplanovaný oběd u tátové tety Jany v Jeseníku. Táta fičel kosmickou rychlostí, takže v Brně u babičky jsme byli za dvě hodiny!

20.2. Dnes mám naposledy moje hezký ouška bez dírek, maminka se rozhodla mi je ozdobit i přes tátovu nelibost naušničkama, které jsem dostala po narození od máminé tety Heleny a strejdy Jardy. Ach jo, sbohem moje krásná nepropíchlá ouška.

21.2. Byla jsem dnes moc statečná, maminka a babička se mnou šly na Vinohrady, aby mi pan doktor propíchl ouška na naušničky. Bylo mi hrozně, když si mě sestřička vzala do ordinace a zavřela dveře. Maminka s babičkou zůstaly v čekárně, pro ně to muselo být jistě ještě horší. Móc to bolelo, ale sem móóóc pěkná holčička.

23.2. Šla jsem s babičkou a strejdem na výlet. Jeli jsme do Obřan šalinkou a potom pěšky až do Bílovic kolem vody. Úžasné drncáky, jenže procházka byla moc dlouhá, tak jsem po cestě zpět křičela v autobuse i tramvaji hlady na celé kolo.

24.2. Kecám až hrůza. Já budu asi strašně ukecaná, všechno pořád cucám co mi příjde pod ruku.

25.2. Máma mi našla první znamínko. Mám ho na levém nártu.

26.2. Byla jsem se s mámou podívat do práce za tetou Andrejkou na VUT. Teta čeká miminko, už začíná být pěkně kulatá, aspoň budu mít kamaráda na hraní když budeme chodit na návštěvy. Nebo kamarádku????

29.2. Ráno mě máma pěkně nastrojila dala mi krásné šatičky a jeli jsme s pradědou a prababičkou na vítání občánků. Táta dojel autíčkem, protože potom jel rovnou do práce. Přijeli jsme na Lazaretní, kde mělo vítání probíhat, ale nikde nikdo. Mamka to pěkně popletla. Vítání občánků bude až za měsíc. Větší popletu jsem teda neviděa!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>